Reference

Ivana Lešnerová

Ivana Lešnerová

Důvodem zahájení a navázání spolupráce se společností ABC Českého Hospodářství a.s. byla možnost oslovení nových a nám neznámých zákazníků, kteří o našem nábytku ještě neslyšeli, nabídnout jim náš nábytek a bytové doplňky dovážené ze Švýcarska a zároveň samozřejmě získat širší povědomí o našem sortimentu. Po pozitivních zkušenostech a viditelných výsledcích z předcházejících 2 let v spolupráci pokračujeme již 3. rokem.

Představený rozsah služeb společnosti ABC Českého Hospodářství a.s., s možností pravidelného oslovování nové klientely nabízením jednotlivých konkrétních kusů nábytku se nám jevil jako zajímavý a fakt, že v rámci využívání zakoupených služeb byly všechny naše nabídky vystaveny i na vyhledávačích Google.cz a Seznam.cz, byla pro rozšíření prodeje a povědomí o prodeji nábytku rozhodně přidaná hodnota.

Zároveň oceňujeme vysoce profesionální přístup zástupce společnosti ABC Českého Hospodářství, a.s., který nám dokázal vysvětlit práci s nástrojem, ukázat nám statistické výsledky námi zveřejňovaných nabídek nábytku a bytových doplňků, včetně jejich aktuálního stavu na předních pozicích výše zmíněných vyhledávacích portálů.

Spolupráci s ABC Českého Hospodářství a.s. můžeme rozhodně doporučit všem, kteří chtějí být na internetu vidět a kteří hledají nové zákazníky.

Iva Lešnerová
jednatel