Reference

REMS Česká republika s.r.o.

REMS Česká republika s.r.o.

Jak se mi spolupracuje s www.abc.cz.

Každý z Vás to jistě zná. Zavolají Vám z nějaké firmy, zahrnou Vás vodopádem slov, umluví k nejbližšímu volnému termínu, vysvětlí jak je jejich reklama, katalog či jiná služba ta nejprospěšnější pro Vaše podnikání.

Vy uvěříte (přece jenom je dobré aby se o Vás vědělo) a podpisem smlouvy a zaplacením vše skončí. Už se Vám nikdo neozve. Ani tolik výmluvný agent, ani žádný zákazník, kterého Vám ona slíbená služba měla samozřejmě přinést.

Moje zkušenost s ABC Českého Hospodářství (www.abc.cz) je však zcela jiná. Kromě internetové prezentace firmy jsem hledal možnost levně oslovit co nejširší spektrum firem a předkládat jim naše nabídky. Byl mi podrobně a především naprosto jasně vysvětlen způsob prezentace a uveřejňování nabídek, ukázány na webu konkrétní případy. Sestavili jsme s reg. ředitelem abc hned vhodnou variantu, pasující jak našemu oboru podnikání, druhu nabízeného zboží, skupinám zákazníků, které chceme oslovit atd.

Ptal jsem se po konkrétních výsledcích firem, které se již v tomto systému prezentují, a dostal jsem je. Statistika vypadala až příliš dobře. (To jsem však ještě nevěděl, že budou naše čísla po čase ještě lepší...) Stručně a krátce. Umístili jsme na web naši prezentaci a naučili se uveřejňovat nabídky (jde to náramně lehce, moje kolegyně tak činí pravidelně a s jistou bravurou). K nabídce připojujeme dle možnosti obrázek a hlavně poutavý nadpis. Z centra abc dostávám prakticky denně souhrn aktuálních nabídek z mnou vybraných oborů. Pohodlně, mailem. Prohlédnutí zabere kratičký čas.

Pokud mne něco zaujme, pouhým kliknutím se dostanu k podrobnostem nabídky a především ke kontaktu na danou firmu. Časem se nám ozývaly první firmy mailem s dotazy na námi právě uveřejňované nabídky, jednalo se zpravidla o zcela nové zákazníky. Prostě je naše nabídky oslovily, chtěli vědět víc, poradit se, koupit. Dokonce se logicky přes nabídku jednoho zboží dostali k celému námi dodávanému sortimentu.

Vtip celé hry je v tom, že za jednou vložené prostředky mám možnost uveřejňovat nabídek kolik chci a kolikrát chci a nestojí to nic navíc. Proto naše nabídky uveřejňujeme pravidelně, často je i opakujeme. Jednou za měsíc dostáváme přehlednou statistiku uveřejněných nabídek, počet nakliknutí a prohlédnutí a to jsou již velmi zajímavá čísla!

REMS Česká republika s.r.o.